Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
Ne Var Ne Yok?

Rusya'nın en iyi işverenleri

Forbes dergisinin Rusça edisyonu tarafından hazırlanan En İyi İşverenler sıralamasında birincilik Yandex'e geçti. Geçtiğimiz yılın birincisi Nornikel ise bu kez 14'ncü sırada yer aldı. Dergi, metalurji devinin pozisyonunu kaybetmesini "ekolojik problemler" ile ilişkilendiriyor.
 
50 firmanın yer aldığı listenin ikinci sırasında elmas madenciliği şirketi Alros var. Geçtiğimiz yıl 25'nci sırada bulunan Tinkoff Bank ise bu yıl üçüncülüğe yerleşti.
 
Petrokimya devi Sibur da bu yıl yirmi basamak birden yükselerek dördüncü oldu. Geçtiğimiz yılın üçüncüsü Gazprom ise bu kez beşinci sırada.
 
İlk onda yer alan şirketler bu yıl yarı yarıya değişti. Cep telefonu operatörü MTS ve diş macunu üreticisi Splat ilk on sırada ilk kez yer alan şirketlerden.
 
Derginin internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, liste oluşturulurken çalışanlar, toplum, çevre parametrelerinin yanı sıra uzman görüşü dikkate alındı. Listenin tamamına şu bağlantıdan ulaşılabilir.
 
25.11.2020

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Koronanın esir aldığı hayatımız sizce ne zaman 'normale' dönecek?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi