Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
GÜNDEM

Navalnıy ayağa kalktı

Zehirlendiği iddia edilen ve Almanya’da tedavi gören Rus muhalif Aleksey Navalnıy, sosyal medyada merdivenden inerken fotoğrafını paylaşıp iyileşme sürecini anlattı.

Instagram’dan paylaşımda bulunan Navalnıy, telefon kullanmakta ve bardağa su doldurmakta zorlandığını ifade etti.

Navalnıy, kısa süre önce insanları tanıyamadığını, konuşamadığını ve bir yazı tahtasıyla yanına gelen doktor her sabah kendisinden aklına gelen kelimeleri yazmasını istediğinde bunda güçlük çektiğini aktardı.

Sputnik'in aktardığına göre Navalnıy, “Şimdi merdivenlerden çıkarken bacakları titreyen, ancak merdivendeyken ‘Bu bir merdiven! İnsanlar bununla yukarı çıkıyor. Sanırım asansör bulmam gerek’ diye düşünen biriyim. Daha önce ise aptal aptal durup merdivene bakıyordum” ifadelerini kullandı.

“Daha çözülmesi gereken bir sürü sorun var ancak Berlin’deki Charite Kliniği’nin doktorları, en önemli kısmı halletti” diyen Navalnıy, doktorların kendisini ‘teknik olarak canlı bir adamdan’, Instagram’da hızlıca sayfaları değiştirebilen, bir şeylerin nereden beğenebileceğini tereddüt etmeden anlayabilen birine dönüştürdüğünü aktardı.

19.9.2020

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
2020 sonunda dolar kurunun kaç ruble olacağını tahmin ediyorsunuz?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi