HAKKINDA

  • 06.01.2017
  • 2114
  • 42

 

Evet başlıyoruz...
 
Subliviral.com nedir ne değildir? Kısaca anlatalım hemen, gündeme dair konuları analiz eden ve aklınıza gelebilecek bir çok konuyu olabildiğince objektif bir bakış açısıyla yorumlamak amacı ile kurulmuş bir blogtur..
 
 
Hak edene hak ettiği yorumu yapmak, belki yanlışlık içerisinde olanları uyarmamıza yardımcı olur, örneğin şuan bir kitle var ki işleri güçleri algı yönetimi, algı yönetimi derken bilirsiniz, onlara inanan kitle de kendileri gibi ve ne dersen ona inanacak bir topluluk.
 
Subliviral nedir?
-Subliviral eleştirir.
-Subliviral tavsiye eder.
-Subliviral doğruları yazar.
-Subliviral dikkat çeker.
-Subliviral yorum katar.
 
Subliviral ne değildir?
-Subliviral bir tekel değildir.
-Subliviral kaba göre şekillenmez.
-Subliviral her devrin sitesi değildir.
-Subliviral yanlış savunmaz.
 
Diğer yandan subliviral herkesin kullanımmına açıktır, herkes makale ve içerik oluşturabilir.Ancak yukarıda bahsetmiş olduğumuz tüm detayla göz önğnde bulundurarak bu işlemi gerçekleştirebilir, aksi halde içerikler onaylanmayacaktır.

Subliviral web siteleri haber,galeri, video ve test ağırlıklı, ancak sürekli geliştirilen bir web site ağıdır, ağdır diyoruz çünkü subliviral.com, subliviral.net ve subliviral.org adresilerinde aynı anda yayınlanmaktadır.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle

subliviral, reklam sitesi, subliviral reklam ver,en iyi reklam sitesi

Bu web sitesi, çeşitli konularda, naçizane insanlara bilgi vermesi adına yayına başlamıştır, dileyen herkes web sitesine katılım sağlayabilir.Sitede bulunan reklamlar, sürekliliği sağlamak ve sitenin geliştirilmesine bir nebze olsun katkı sağlamak amacı ile kullanılmaktadır.

RASTGELE HABER

  • Türk Kimdir?
  • 2017 LYS Sınav tarihleri
  • Bisiklet hırsızlarına verilen en iyi ceza :)
  • Programsız gif yapımı

© 2014-2019 Tüm hakları saklıdır. Developer Uysal DOĞAN